Kontakt

mgr Jagoda Tuchowska
psychoterapeuta, neurologopeda
mgr Joanna Giersz
terapeuta integracji sensorycznej
mgr Ewa Nikiel
psycholog, terapeuta rodzinny
mgr Patrycja Trala
fizjoterapeuta
mgr Marta Danielowska
terapeuta biofeedback
mgr Joanna Gontarczuk
psycholog

ul. Korabnicka 3c,
32-050 Skawina

telefon: 513 020 721

e-mail: gabinet@tugi.pl


 Partnerzy


 Wspomóż


Poniżej opinie o naszej pracy. Możesz również dodać swoją.

Wszystkie opinie:

Wspaniały człowiek i świetna terapeutka p.Asia Giersz
Córka uczestniczy w zajęciach z p.Asią już od jakiegoś czasu. Mogę ją serdecznie polecić ponieważ jest świetnym fachowcem, jest profesjonalna, empatyczna, bardzo przyjazna i ma swietne podejscie do dziecka i rodzica;) Uwielbiam p.Asie za serce jakie wkłada w prace z dziecmi i za to że jest w tym wsyztskim takze podporą dla rodzica w trudnych chwilach.Lepszej terapeutki jeszcze nie poznałam;) Córka również p.Asie uwielbia i czas z nią spędzony odbiera bardzo pozytywnie.Polecam
świetny fachowiec
Bardzo dobry logopeda. Polecam Panią Jagodę.
Wspaniały Logopeda
Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.
Świetny fachowiec.
Pani Jagoda jest świetnym fachowcem. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wykonywała z moimi dziećmi ponieważ ma bardzo dobre podejście do dzieci. Już po kilku spotkaniach ja, a także wychowawczyni moich dzieci zauważyłyśmy kolosalną poprawę w mowie i rozwoju intelektualnym. Rodzicom udziela rewelacyjnych porad pod względem logopedycznym, a także pedagogicznym. Ja i moje dzieciaki jesteśmy zauroczeni panią Jagoda.
Doskonały fachowiec
Po dwóch latach ciężkiej pracy Pani Jadzia skorygowała fatalne błędy wymowy mojego syna. Efekt jest zachwycający. Syn odnosi wspaniałe sukcesy w recytacji i pięknym głośnym czytaniu.
Pozytyw
Bardzo pozytywnie oceniam fachowość i zaangażowanie pani Tuchowskiej.

Dodaj opinię:

Tytuł:

Imię i nazwisko:

Opinia

d752d
Podaj powyższy kod kontrolny: