Kontakt

Jagoda Tuchowska
psychoterapeuta, neurologopeda
Olga Demusz-Fordońska
psychiatra, psychoterapeuta
Magdalena Gałuszka
logopeda, filolog
Joanna Skóra
neurologopeda
Ewa Błaszczyk
psychoterapeuta, psycholog

ul. Kapelanka 6A/121
30-347 Kraków
Klatka D

telefon: 513 020 721

e-mail: gabinet@tugi.pl


 Wydawnictwo z pomocami Strona na Facebooku

Poniżej opinie o naszej pracy. Możesz również dodać swoją.

Wszystkie opinie:

Nowe Życie
Empatia i dogłębna diagnoza Pani Ewy, zdecydowanie pomogła mi w zrozumieniu siebie i namnożonych problemów w życiu. Miałam poczucie bycia wysłuchaną i udało mi się szybko przezwyciężyć początkowy lęk przed rozmową o problemach.
Dziękuję jeszcze raz za pomoc
Wspaniały człowiek i świetna terapeutka p.Asia Giersz
Córka uczestniczy w zajęciach z p.Asią już od jakiegoś czasu. Mogę ją serdecznie polecić ponieważ jest świetnym fachowcem, jest profesjonalna, empatyczna, bardzo przyjazna i ma swietne podejscie do dziecka i rodzica;) Uwielbiam p.Asie za serce jakie wkłada w prace z dziecmi i za to że jest w tym wsyztskim takze podporą dla rodzica w trudnych chwilach.Lepszej terapeutki jeszcze nie poznałam;) Córka również p.Asie uwielbia i czas z nią spędzony odbiera bardzo pozytywnie.Polecam
świetny fachowiec
Bardzo dobry logopeda. Polecam Panią Jagodę.
Wspaniały Logopeda
Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.
Świetny fachowiec.
Pani Jagoda jest świetnym fachowcem. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wykonywała z moimi dziećmi ponieważ ma bardzo dobre podejście do dzieci. Już po kilku spotkaniach ja, a także wychowawczyni moich dzieci zauważyłyśmy kolosalną poprawę w mowie i rozwoju intelektualnym. Rodzicom udziela rewelacyjnych porad pod względem logopedycznym, a także pedagogicznym. Ja i moje dzieciaki jesteśmy zauroczeni panią Jagoda.
Doskonały fachowiec
Po dwóch latach ciężkiej pracy Pani Jadzia skorygowała fatalne błędy wymowy mojego syna. Efekt jest zachwycający. Syn odnosi wspaniałe sukcesy w recytacji i pięknym głośnym czytaniu.
Pozytyw
Bardzo pozytywnie oceniam fachowość i zaangażowanie pani Tuchowskiej.

Dodaj opinię:

Tytuł:

Imię i nazwisko:

Opinia

b158c
Podaj powyższy kod kontrolny: